AK PARTİ MİLLETVEKİLİ AKYOL'DAN MÜJDE

Yapımı devam eden ve yılbaşında açılması adına gün sayan Yalova Yeni Devlet Hastanesi’nin doğalgaz altyapısının olmaması büyük bir sorun oluşturuyordu. Yaklaşık 5 Milyon liralık doğalgaz yatırımının hastane açılışına yetişmesi için bürokratik çalışmalarda bulunan Ak Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’den doğalgaz altyapı çalışmalarının bu hafta başlaması adına söz aldı.

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’den Yalova Devlet Hastanesi doğalgaz altyapısı çalışmalarının bu hafta başlamasısöz aldığını belirterek yazılı açıklama gerçekleştirdi.

Aynı zamanda Ak Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Yalova Milletvekili Meliha Akyol bir dizi programa katılmak için gittiği Bilecik’te Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ile görüştü.

Yapımı hızla devam eden Yalova Yeni Devlet Hastanesi’nin önemli bir ihtiyacı olan doğalgaz altyapı çalışmasının bir an önce başlayarak açılışa yetiştirilmesini talep eden Akyol konuya ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Yaklaşık 5 Milyon lira tutması öngörülen doğalgaz yatırımının hastanemize ve kentimize hayırlı olmasını temenni ediyorum diyen Ak Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde önce tasarruf tedbirlerinden çıkarılarak kentimize kazandırılan, akabinde Tıp Fakültesiyle entegre edilen yeni devlet hastanemizin en önemli ihtiyacı olan doğalgaz bağlantısı için Sayın Bakanımız Fatih Dönmez gerekli talimatları vererek Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir ile gerekli istişarelerde bulundu. Hastanemizin halkımızın hak ettiği kalite ve modernlikte olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Tekrardan Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, Enerji ve Sağlık Bakanlarımıza teşekkür ederiz"

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler

Yalova/Merkez
Ayhan Eczanesi
0 226 800 04 00
İsmetpaşa Mah.Çağatay Sok.No.4/4 Merkez/Yalova


Yalova/Merkez
Emre Eczanesi
0 226 813 58 57
Bahçelievler Mah. Spor Cad.No.20  Bahçelievler Merkez /Yalova


Yalova/Altınova
Esra Gül Eczanesi
0 226 461 26 08
Hürriyet Mah.bursa Cad.No.no:42/2 Altınova/Yalova


Yalova/Armutlu
Yeni Eczanesi
0 226 531 19 22
Karşıyaka Mah. Sağlık Sok.No.1 Armutlu/Yalova


Yalova/Çınarcık
Liman Eczanesi
0 226 245 68 05
Taşliman Mah. Turgut Kurt Cad.No.26/A Çınarcık/Yalova


Yalova/Çiftlikköy
Hastane Eczanesi
0 226 352 84 13
Çiftlik Mah. Gonca Sok.No.11 Çiftlikköy/Yalova