ALTINOVA SPOR OKULU

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, bu yıl 14’üncü kez açılan Altınova Belediyesi Yaz Spor Okulu kapsamında açılan Futbol Kursu’nu ziyaret etti. Altınova Belediyesi Hersekzade Ahmet Paşa Stadyumunda genç sporcularla bir araya gelen Başkan Oral, çalışmalar hakkında takım yetkililerinden bilgi aldı.

ANTRENMANI İZLEDİLER

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde; Altınova Belediye Meclis üyesi ve Altınova Belediyespor Başkan Vekili Fevzi Arıcı, Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Abdurrahman Güneş, Altınova Belediyespor Yardımcı Antrenörü Ozan Yörükçü, Altınova Belediyespor Altyapı Sorumlusu Senad İbriç, Altınova Belediyespor Altyapı Hocaları Veysel Kedik ve Rızvan Alemdar, Beşiktaşlı Tayfur Havuçcu’nun kaleci antrenörü Celal Gökhan Güldağ ile Altınova Kent Konseyi Başkanı Ali Yurt ile birlikte Altınova Belediyesi Yaz Spor Okulu kapsamında açılan Futbol Kursu’nu ziyaret etti.

GELECEĞİN YILDIZLARI YETİŞİYOR

Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşmaları için tüm imkanların seferber edildiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Geleceğin yıldızlarının yetişeceği, çocuklarımızın ve gençlerimizin spor alışkanlığı edinmesinde büyük katkısı olan Yaz Okulunda futbol Kursumuza büyük ilgi var. Şu anda 170 öğrencimiz burada eğitim alıyor. Çocuklarımıza spor disiplini ve eğitimini kazandırmak ve düzenli spor yapmalarını sağlamak amacındayız” diye konuş

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler

Yalova/Merkez
Ayhan Eczanesi
0 226 800 04 00
İsmetpaşa Mah.Çağatay Sok.No.4/4 Merkez/Yalova


Yalova/Merkez
Emre Eczanesi
0 226 813 58 57
Bahçelievler Mah. Spor Cad.No.20  Bahçelievler Merkez /Yalova


Yalova/Altınova
Esra Gül Eczanesi
0 226 461 26 08
Hürriyet Mah.bursa Cad.No.no:42/2 Altınova/Yalova


Yalova/Armutlu
Yeni Eczanesi
0 226 531 19 22
Karşıyaka Mah. Sağlık Sok.No.1 Armutlu/Yalova


Yalova/Çınarcık
Liman Eczanesi
0 226 245 68 05
Taşliman Mah. Turgut Kurt Cad.No.26/A Çınarcık/Yalova


Yalova/Çiftlikköy
Hastane Eczanesi
0 226 352 84 13
Çiftlik Mah. Gonca Sok.No.11 Çiftlikköy/Yalova