ARMUTLU'DA BUNGOLOV EVLER HAZIR GİBİ

Armutlu Belediyesi Termal turizmini geliştirmek, termal sıcak suların daha iyi değerlendirilmesi amacıyla geçen ay Armutlu kaplıcaların olduğu noktada Bungalow evler inşa etmeye başlamıştı. Yapılan çalışmaların son aşamaya geldiğini belirten Armutlu belediye başkanı Mustafa Tokat devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Sıcak termal sulara sahip olan Armutlu ilçesinde belediye tarafından yapılan bungalow evler sayesinde ilçeye daha fazla turistin çekilmesi hedefleniyor. İlçeye gelecek ve termal sulardan faydalanacak vatandaşlar dilerlerse Bungalow evleri kiralayarak buralarda kalacaklar.

Armutlu belediye başkanı Mustafa Tokat , yapımı devam eden bungolov evler ve çevre düzenlemesin çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalara katıldı. Kısa sürede güzel bir konaklama yeri yapmayı hedeflediğini söyleyen Tokat “Turizmi geliştirmek istiyorsanız öncelikle yatak kapasitesini arttırmak zorundasınız. Biz de bunu yapmak adına Bungalow evleri hayata geçiriyoruz. Kaplıcalar bölgesinde ki bu evler sayesinde ilçede termal turizmin de canlandırılmasını istiyoruz. İlçemizin sahip olduğu termal suların tanıtımını da yapacağız” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler