DEVA’DA GENÇLİK BULUŞMASI

Demokrasi ve Atılım(DEVA) Partisi Yalova İl Gençlik Çalışmaları Başkanı Mehmet Akif Balcan’ın öncülüğünde 31 Mart Çarşamba Günü İl Başkanlığı parti binasında DEVA Gençlik Buluşmaları Toplantısı yapıldı.

Yapılan toplantıya Merkez İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Burak Üstün, Altınova İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Samet Demirci, Merkez İlçe Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Zafer Tezbiçer, Altınova İlçe Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Seda Zehir, Kadın ve Gençlik Komisyonu üyesi Cansu Pehlivan ve genç davetliler katıldı.

Teşkilatlanma çalışmaları konusunda çalışmalarına hızla devam eden DEVA Yalova Gençleri, toplantıda görev dağılımları konusunda istişarelerde bulundu. Yapılması gereken projeler hakkında fikir alışverişleri yapıldı.

Yapılan görüşmelerde gençliğin sorunlarının birçoğunun bütün şehirlerde ortak olduğunu belirten Balcan; özgürlük, işsizlik, adalet ve eğitim gibi ana başlıkların ülkemizde ortak sorunlar olduğunun altını çizdi. Gençlik Çalışmaları Başkanlığı olarak mevcut sorunları sürekli dile getirmekten çok bu sorunlara yönelik çözüm önerileri sunmaya ve politikalar oluşturmaya çaba sarf edildiğine dikkat çekti

DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Kanser Haftası dolayısıyla Yalova Kanser Hastaları Derneği ve Birlikte Kanserle Mücadele Derneği’ni ziyaret etti.

Yapılan ziyarette öncelikle Demirhan, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını iletti. Ardından partisinin kuruluşundan, değer ve ilkelerinden bahsetti. BİKAMDER Başkanı Nurcan Bayar, yönetimleri hakkında bilgilendirmede bulunup derneğin kuruluşundan ve çalışmalarından bahsetti. Nurcan Bayar, devletten herhangi bir yardım almadıklarını ve kendi imkanlarıyla derneği yürütmeye çalıştıklarını söyledi.

YAKHAD ziyaretinde, kanser hastalarının genel sorunları ve özellikle Yalova’daki sorunlar üzerinde duruldu. Asıl amacın; kanseri önlemek ve bunun için gerekli önleyici faaliyetler ve farkındalık çalışmaları yapılması gerekliliği ve de kansere yakalanmış hastaların iyi ve yeterli bir tedavi ile Yalova dışına çıkmadan iyileştirilebilmeleri üzerinde duruldu.

DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan: “Bizim için önemli olan halkımızın özellikle de çocuklarımızın sağlıklı olması ve bu konularda bilinçli olmasıdır. Bunun için de tüm sivil toplum örgütleri ile birlikte hareket etmeye de, çözüm sunanlara yardım etmeye de, bizdeki çözümleri sunmaya da hazırız.” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler

Yalova/Merkez
Bayrak Eczanesi
0 226 814 98 03
Süleymanbey Mah. Yalı Cad.No.12/A  Merkez /Yalova


Yalova/Merkez
Zeynep Eczanesi
0 226 811 20 11
Fevzi Çakmak Mah.Cumhuriyet Cad.No.53/B Merkez/Yalova


Yalova/Altınova
Defne Eczanesi
0 226 462 92 30
Kaytazdere Merkez Mah. Devlet Karayolu Cad.No.134/C  Kaytazdere Altınova /Yalova


Yalova/Armutlu
Arda Eczanesi
0 226 531 28 96
Karşıyaka Mah. Okul Cad.No.4-2 Armutlu/Yalova


Yalova/Çınarcık
Işıl Eczanesi
0 226 245 28 79
Taşliman Mah. Ahmet Sügün Cad.No. Yonca Apt.No. 26 Çınarcık/Yalova


Yalova/Çiftlikköy
Şifa Eczanesi
0 226 352 97 95
Sahil Mah. Şevket Yılmaz Cad.No.1/19 Çiftlikköy/Yalova