İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİNDEN ESNAF ZİYARETİ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan İYİ Parti Yalova il ve ilçe yöneticilerin katılımlarıyla Yalova’da, bir dizi esnaf ve STK ziyaretleri gerçekleştirdi.

Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Balıkçılar Kooperatifi’ni ziyaret etti. Balıkçıların sorunlarını dinleyip müsilaj sorunu hakkında bilgi alan  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan,  İYİ Parti’nin yapılan anketlerde yükselişte olduğuna dikkat çekerek, İYİ Partinin iktidara alternatif bir parti olduğunu vi giderek merkez sağda güçlendiğini söyledi.

İYİ Parti il yönetiminden yapılan açıklamada " Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erozan'a, ziyaretlerinde İl Başkan Vekilimiz Halit Okan ve İl Yönetimi, İl Başkanı Danışmanı Murat Harun, Yalova Belediye Meclis Üyesi Erol Duman, Altınova İlçe Başkanı Engin Bor ve Yönetimi, Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın ve Yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Osman Kandemir ve Yönetimi, Termal İlçe Başkanı Muhammet Sevinç ve Yönetimi, Çınarcık İlçe Başkanı Mehmet Ali Acar ve Yönetimi, Armutlu İlçe Başkanı Türkan Özkaya ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Saraçoğlu ve Yönetimi, Partililer ve Yalovalı Hemşehrilerimiz katıldı." denildi

Açıklamada ayrnıca " Ziyâret İşletmeciliğini İl Başkan Yardımcımız İhsan Dağdeviren'in yaptığı Doping Çigköfte'nin açılışıyla başladı. Esnaf ve Sanatkârlarımıza ait Yalova Esnaf ve Sanatkârlar Kooperatifi Başkanı Muammer Şener ve Yönetimi, SS Ürünleri Yalova Merkez Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Hasan Karataş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Benli, Bülent Tarı ve Fahri Topalak ziyaret edildi." denilerek şu açıklama yapıldı

"Yapilan basın toplantısında Yalova ve Ülke gündemi değerlendirildi. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erozan babası Rahmetli Agah Erozan'ın 1958-1960 yılları arasında Fenerbahçe'nin Başkanlığını yaptığını belirterek; yapılacak olan Fenerbahçe Kongresinde Yalova Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nedim Güven'e hayırlı olsun dilekleri iletildi. İttifak Ortağımız Saadet Partisi Kadın Kolları standı ziyaret edilerek destek verildi. Yalova Sportif Faaliyetler Derneği (YASFAD) Başkanı Cevdet Yıldız Antalya'da katıldıkları Marmaris Cup 21 Elit Masterler turnuvasında kazandıkları Fair Play kupası nedeniyle tebrik edildi. Halkın ve esnafın sorunları dinlendi. Bizlerle birlikte olan başta Sayın Vekilimiz olmak üzere Yalova Teşkilâtlarımıza, Gönüldaşlarımıza, Basın Mensuplarına, Misafirperliklerinden dolayı Kooperatif Başkan ve Yönetimlerine, Yalovalı Hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz."

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler

Yalova/Merkez
Arzu Eczanesi
0 226 814 28 99
Rüstempaşa Mah. Cumhuriyet Cad.No.76/A  Merkez /Yalova


Yalova/Merkez
Haliloğlu Eczanesi
0 226 502 07 27
İsmetpaşa Mah.125 Sok.No.28 Merkez/Yalova


Yalova/Altınova
Tuğçe Eczanesi
0 226 461 21 22
Hürriyet Mah.Bağdat Cad.No.32/3 Altınova/Yalova


Yalova/Armutlu
Arda Eczanesi
0 226 531 28 96
Karşıyaka Mah. Okul Cad.No.4-2 Armutlu/Yalova


Yalova/Çınarcık
Çınarcık Eczanesi
0 226 245 16 49
Harmanlar Mah. Vali Akı Cad.No.3/C Çınarcık/Yalova


Yalova/Çiftlikköy
Ercan Eczanesi
0 226 503 04 95
Mehmet Akif Ersoy Mah. Kahraman So. No.19/8 Çiftlikköy/Yalova