SOKAKLARI EVLERİ GİBİ TEMİZLİYORLAR

Altınova’nın Süpürgeli Kadın Kahramanları, “Çevremiz Evimiz” sloganının hakkını veriyorlar. Sokakları evleri gibi temizliyorlar

Altınova Belediyesi’nin “Çevremiz Evimiz” sloganı her gün sokakları tertemiz hala getiren kadınlar sayesinde bir slogandan çok daha fazlasını ifade ediyor. Kendilerinin seçtiği sloganın hakkını vermek için sokakları adeta evleri gibi temizleyen kadın çalışanların hedefi, çevre bilinci artırtarak Türkiye’nin en temiz ilçesi olmak.“Çevremiz Evimiz” Altınova Belediyesi’nin temizlik çalışanı kadınlarına ait bir slogan. Gün aydınlanmaya başlarken her gün aynı titizlik, özen ve disiplinle işe koyulan 6 kadın temizlik çalışanı, evleri gibi gördükleri Altınova’yı tertemiz hale getiriyor.

KADINLARIN HEDEFİ TÜRKİYE’NİN EN TEMİZ İLÇESİ OLMAK!

Kadın temizlik çalışanların tek istekleri ve hedefleri ise biraz daha özen ve sorumlulukla Türkiye’nin en temiz ilçelerinden birisi olmak. Bunu başarabileceklerine inandıklarını dikkat çeken Altınova Belediyesi temizlik çalışanı Sevim Gül, “Bu birlikte mümkün. Biz her sabah temiz, tertemiz bir Altınova için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Herkes, biraz özenle üzerine düşen sorumluluğu yerine getirirse bunu başaracağımızdan şüphemiz yok!” şeklinde konuştu.Bir diğer temizlik çalışanı Ayşe Özçelik, özellikle vatandaşları kendi sağlıkları için kullanılmış maskeleri yere atmamaları konusunda uyardı.

“ONLAR, HİZMET ANLAYIŞIMIZIN EN GÜZEL SİMGESİ”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, kadın temizlik çalışanlarının yaz kış, sıcak soğuk, yağmur çamur demeden görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiklerini belirterek, “Onlar, halk sağlığı noktasında çöp ve geri dönüşüm ekiplerimizle birlikte her gün tekrarlanan önemli bir sürecin gerçek kahramanları” dedi.Kadınların Türkiye’nin en temiz ilçesi Altınova hedefine herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirerek katkı koymasını da rica eden Başkan Dr. Metin Oral, “Değerli çalışma arkadaşlarım kadınlar bu hedefi gerçekleştirirse kazanan Altınova’mız olacak! Bir kez daha Altınova’mızı aileleri, Altınova’yı evleri gibi görerek özverili ve fedakârca çalışan kadınlara teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İştea O Anlar

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler

Yalova/Merkez
Arzu Eczanesi
0 226 814 28 99
Rüstempaşa Mah. Cumhuriyet Cad.No.76/A  Merkez /Yalova


Yalova/Merkez
Haliloğlu Eczanesi
0 226 502 07 27
İsmetpaşa Mah.125 Sok.No.28 Merkez/Yalova


Yalova/Altınova
Tuğçe Eczanesi
0 226 461 21 22
Hürriyet Mah.Bağdat Cad.No.32/3 Altınova/Yalova


Yalova/Armutlu
Arda Eczanesi
0 226 531 28 96
Karşıyaka Mah. Okul Cad.No.4-2 Armutlu/Yalova


Yalova/Çınarcık
Çınarcık Eczanesi
0 226 245 16 49
Harmanlar Mah. Vali Akı Cad.No.3/C Çınarcık/Yalova


Yalova/Çiftlikköy
Ercan Eczanesi
0 226 503 04 95
Mehmet Akif Ersoy Mah. Kahraman So. No.19/8 Çiftlikköy/Yalova