TUTUK,  GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, gençlerin sosyal medya üzerinden yaptığı “Belediye Başkanımızdan tatlı ister miyiz? Ismarlasın” çağrısını karşılıksız bırakmadı. Başkan Vekili Tutuk, sosyal medyadan yapılan çağrının ardından tatlılarını alıp, Yalova Sahil sonunda bulunan alanda keyif yapan gençlerle bir araya geldi.

Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a program boyunca Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman da eşlik etti. Çay, tatlı ve müzik eşliğinde gençlik yıllarına geri dönen Başkan Vekili Tutuk, bu güzel organizasyona çağrı yaparak davet eden gençlere teşekkürlerini sundu.

Yalovalı Müzisyenler Olarak Festival Tadında Konser Vermek İstiyoruz

Müzisyenler adına konuşma yapan Burak Can; “Açılışı ben yapıyorum o zaman dilek için. Yaklaşık 1,5 yıldır biliyorsunuz tüm müzisyenler olarak evde oturuyoruz. Müziği özledik, müzik yapmayı özledik. Başkanım sizin de vasıtanızla burada bir festival yapmak istiyoruz. Bütün Yalovalı müzisyen arkadaşlarımızla birlikte festival tadında konser vermek istiyoruz” dedi.

“Sahne Bizden Eğlenmesi Sizden”

“Yalova sizinle güzel gençler” diyen Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Gençlerin sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıyı tabi ki karşılıksız bırakmadım. Evet aranızdayım, umarım eğleniyorsunuzdur. Mustafa abinizden bir şey isterseniz, bir şey dilersiniz fırsatı değerlendirin. Tatlı, çay ve müzik var. Daha da bir dileğiniz varsa buradayız. Sahne teklifinizi kabul ediyorum. Boş kalmaması kaydıyla. Gençlerimiz ne istiyorsa hep yanlarında olacağız ve istekilerini karşılayacağız. Tatlılar, çaylar ara sıra bizden olur. Müzik sizden olur hep birlikte yazın güzel günleri geçireceğiz. Şunu da söylemek istiyorum. Yalova; dört mevsimin tüm güzelliklerini içinde barındıran ve güneşin deniz üstünden batarken oluştuğu eşsiz bir manzaraya sahip şehirdir. En güzel şehirde yaşıyorsunuz. Kıymetini bilelim, bu güzel plajlarımızı da bu şekilde değerlendirelim. Şarkılarınızı büyük bir keyifle dinledim. Uzun bir aradan sonra kulaklarımızın pası silindi. Yüreğinize, sesinize sağlık gençler iyi ki varsınız” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler

Yalova/Merkez
Anadolu Eczanesi
0 226 814 40 97
Süleymanbey MahFırın Sok.No.28/B Merkez/Yalova


Yalova/Merkez
Ataş Eczanesi
0 226 814 28 12
Bahçelievler Mah.Fatih Cad.No67/A Merkez/Yalova


Yalova/Altınova
Simge Eczanesi
0 226 463 14 85
Denizgören Mah. 85. Sok.No.16  Subaşı Altınova /Yalova


Yalova/Armutlu
Arda Eczanesi
0 226 531 28 96
Karşıyaka Mah. Okul Cad.No.4-2 Armutlu/Yalova


Yalova/Çınarcık
Çınarcık Eczanesi
0 226 245 16 49
Harmanlar Mah. Vali Akı Cad.No.3/C Çınarcık/Yalova


Yalova/Çiftlikköy
Şifa Eczanesi
0 226 352 97 95
Sahil Mah. Şevket Yılmaz Cad.No.1/19 Çiftlikköy/Yalova