YALOVA'DA 15 TEMMUZ ETKİNLİĞİ

5 Temmuz Demokrasi ve  Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında ilk olarak Cevdet Aydın Parkı'nda fotoğraf sergisi açıldı. Açılışta Vali Yardımcısı Ercan Çiçek'in imzasının ardından anı defterini vatandaşlara açıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri, dün Yalova’da aziz şehitler anısına fidan dikimi ile başladı. Yalova-Bursa Karayolu Paşaköy kavşağında fidan dikimi gerçekleştirildi. Buradaki programa; Vali Yardımcısı Ercan Çiçek, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar, İl Müftüsü Cevdet Cemal Çıkrık, İl Özel İdare Genel Sekreteri Selim Karahan, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

15 Temmuz konulu fotoğraf sergisi..

Programın sonrasında Cevdet Aydın Parkı’nda, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü temalı fotoğraf sergisi açıldı. 15 Temmuz anı defterine Vali Yardımcısı Ercan Çiçek ve vatandaşlar tarafından tarihe not düşüldü. Buradaki programın devamında ise Yalova Kent Müzesi’ne geçilerek, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü temalı fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı. Buradaki Programa; Vali Yardımcısı Ercan Çiçek, Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Ahmet Sarıduman, Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Özel İdare İl Genel Sekreteri Selim Karahan, İl Kültür Turizm Müdürü Şeref Tali, AK Parti İl Başkan Vekili Koray Girgin, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Demokrasi nöbeti devam edecek..

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri bugün şöyle devam edecek: Saat: 10.00’da Yalova Şehir Mezarlığı’nda aziz şehitlere ziyaret. Saat: 12.00’de Yalova Merkez Camii’nde aziz şehitlerin ruhuna mevlit okutulması. Saat: 15.00’te Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda Yalova Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen 15 Temmuz konulu konferans. Saat 20.00’de 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma programı kapsamında; saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması, Kur’an-ı Kerim tilaveti  ve aziz şehitler için dualar okunması. Vali Muammer Erol’un konuşması, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi, mehteran takımı gösterileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı yayında hitabı, konser, şiirlerin okunması, saatler 00.13’ü gösterdiğinde sela okunması ve demokrasi nöbeti ile program sona erecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler

Yalova/Merkez
Arzu Eczanesi
0 226 814 28 99
Rüstempaşa Mah. Cumhuriyet Cad.No.76/A  Merkez /Yalova


Yalova/Merkez
Haliloğlu Eczanesi
0 226 502 07 27
İsmetpaşa Mah.125 Sok.No.28 Merkez/Yalova


Yalova/Altınova
Tuğçe Eczanesi
0 226 461 21 22
Hürriyet Mah.Bağdat Cad.No.32/3 Altınova/Yalova


Yalova/Armutlu
Arda Eczanesi
0 226 531 28 96
Karşıyaka Mah. Okul Cad.No.4-2 Armutlu/Yalova


Yalova/Çınarcık
Çınarcık Eczanesi
0 226 245 16 49
Harmanlar Mah. Vali Akı Cad.No.3/C Çınarcık/Yalova


Yalova/Çiftlikköy
Ercan Eczanesi
0 226 503 04 95
Mehmet Akif Ersoy Mah. Kahraman So. No.19/8 Çiftlikköy/Yalova