YALOVA VE İLÇELERDE KURBAN BAYRAMI

Yalova Protokolü Kurban Bayramı dolayısıyla Şaban Temüge Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen bayramlaşma programında bir araya geldi.

Yalova Protokolünün bayramlaşma törenine Yalova valisi Muammer Erol,, Yalova Belediye başkanvekili Mustafa Tutuk, Ak Parti Yalova Milletvekilleri Meliha Akyol ve Ahmet Büyükgümüş, Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Yalova Milletvekili Özcan Özel, Yalova Garnizon Komutanı Tuğamiral Önder Gürbüz, Yalova Alay Komutanı J.Albay Mustafa Bakçepınar, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzell, İlçe ve belde belediye başkanları, siyasi partilen il başkanları ile STK temsilcileri hazır bulundu. Protokolün bayramlaşmasının ardından bir dizi bayram ziyaretleri gerçekleştirildi.

Altınova'da Bayramlaşma

Altınova İlçe Bayramlaşması, COVID-19 salgını tedbirlerine uyularak Altınova Belediyesi Hizmet Binası zemin katında gerçekleştirildi.Altınova Kaymakamlığına vekâlet eden Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, kapıda vatandaşları karşılayarak tek tek bayramlaştı.Bayramlaşma törenine; Altınova Kaymakamlığına vekâlet eden Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, il genel ve belediye meclis üyeleri, muhtarlar, Altınova Kent Konseyi Başkanı Ali Yurt ve STK temsilcileri, belediye personeli ile vatandaşlar katıldı.

Çınarcık'da Bayramlaşma

Çınarcık’ta Kurban Bayramı bayramlaşma töreni, Çınarcık Kaymakamlığı’nda (Hükümet Konağı) yapıldı. İstanbul Vali Yardımcısı Çınarcık Kaymakam Vekilimiz Abdurrahman İnan’ın katıldığı bayramlaşma Çınarcık Kaymakamlığı’nda (Hükümet Konağı) yapıldı. Bayramlaşma töreninde Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcımız Murat Savaş, Çınarcık Belediyesi meclis üyeleri, mahalle ve köy muhtarları , ilçedeki kamu kuruluşlarının mülki ve idari amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi partilerin temsilcileri ve vatandaşlar yer aldı.Çınarcık Kaymakamlığı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma töreninin ardında Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çınarcık İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaret edildi.
 
Çiftlikköy'de Bayramlaşma
 
Çiftlikköy Protokolü dizi ziyarette bulunarak, Kurban Bayramı’nı kutladı Bayramlaşma törenine Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İlçe Jandarma Komutan Ali Coşkun, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Okumuş katıldı. İlk olarak İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Çiftlikköy Protokolü, daha sonra Çiftlikköy İtfaiye Müdürlüğü ve Çiftlikköy Karakolunu ziyaret ederek Kurban Bayramı kutlandı.

O

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yalova Nöbetçi Eczaneler

Yalova/Merkez
Arzu Eczanesi
0 226 814 28 99
Rüstempaşa Mah. Cumhuriyet Cad.No.76/A  Merkez /Yalova


Yalova/Merkez
Haliloğlu Eczanesi
0 226 502 07 27
İsmetpaşa Mah.125 Sok.No.28 Merkez/Yalova


Yalova/Altınova
Tuğçe Eczanesi
0 226 461 21 22
Hürriyet Mah.Bağdat Cad.No.32/3 Altınova/Yalova


Yalova/Armutlu
Arda Eczanesi
0 226 531 28 96
Karşıyaka Mah. Okul Cad.No.4-2 Armutlu/Yalova


Yalova/Çınarcık
Çınarcık Eczanesi
0 226 245 16 49
Harmanlar Mah. Vali Akı Cad.No.3/C Çınarcık/Yalova


Yalova/Çiftlikköy
Ercan Eczanesi
0 226 503 04 95
Mehmet Akif Ersoy Mah. Kahraman So. No.19/8 Çiftlikköy/Yalova